Діти дошкільного віку… Маленькі громадяни нашої держави, її постійна турбота, її майбутнє й надія. Сьогодні дошкільне дитинство сприймається соціумом як повноцінний період людського життя з його яскравими особливостями та характерними властивостями.
Пріоритетна роль у забезпеченні повноцінного розвитку малечі надається дошкільним навчальним закладам. Саме вони в умовах складної ситуації в суспільстві й втрати духовних цінностей покликані протиставити світле, добре і прекрасне всьому грубому та меркантильно-егоїстичному.
Нашими партнерами-однодумцями у цьому є батьки. Неабияку роль вони відіграють в житті установи. Активно співпрацюючи з дошкільним навчальним закладом, допомагають створювати умови для успішного розгортання освітнього процесу – дизайн групових приміщень чи окремих тематичних куточків, музичних та спортивних зал, озеленення майданчиків, виготовлення ігрової атрибутики.
Шановні батьки! Завдяки вашій підтримці, допомозі як безпосередньо у роботі з дітьми, так і в розв’язанні різних супутніх проблем наш дошкільний заклад вже понад 20 років є опорним в області та районі.
Хочеться щиро подякувати за постійну турботу про підростаюче покоління начальнику вагонного депо, депутату обласної ради Йосипу Володимировичу Гаврищаку, який не один рік підтримує дошкільну установу матеріально. Так, нещодавно для потреб ДНЗ було придбано посуд, відремонтовано огорожу, перезаправлено вогнегасники та багато іншого.
Вже багато років ми відчуваємо підтримку та розуміння наших шефів – КП “Здолбунівкомуненергія”. Його керівник Валентина Анатоліївна Шавронська – вірний, надійний помічник та друг колективу ДНЗ.
Відчутну допомогу в наведенні ладу на території дошкільного навчального закладу надав депутат міської ради Максим Павлович Голуб.
Якби більше було таких людей, які вболівають за дитячі душі, за розвиток малечі, то, мабуть, змінилося б на краще життя в нашій державі. Щира подяка та низький уклін усім вам, небайдужі люди, за прояв високого почуття обов’язку, відповідальності, мудрості, людяності, справжньої щирості та небайдужості до долі наших дітей.
Тетяна ДЕНИСЮК,
методист ДНЗ № 3
“Ладоньки”.

Comments are now closed for this entry