Минулої п‘ятниці, 6 травня, працівники Здолбунівського територіального центру соціального облслуговування (надання соціальних послуг) запросили своїх підопічних, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, на традиційний святковий вогник до Дня Перемоги. Причепурені, з виблискуючими на грудях нагородами, зібрались сивочолі захисники Вітчизни за накритими для них столами у читальному залі районної бібліотеки для дітей та юнацтва, радіючи нагоді зустрітися усім разом, поспілкуватися, пригадати пережите і послухати фронтові пісні.


На свято завітали заступник голови райдержадміністрації Микола Аніскін та заступник голови районної ради Яків Мельник, а також заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Ніна Шеретюк. Від себе особисто, від імені голови РДА та депутатського корпусу району з глибокими повагою і вдячністю теплими словами вітали представники місцевої влади ветеранів із світлим і величним святом – 66-ою річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., наголошуючи, що ратний і трудовий подвиг усіх, хто пережив ті страшні роки, підняв країну з руїн, відновивши та зміцнивши її економіку, ніколи не зітреться у людській пам‘яті і буде для наступних поколінь взірцем мужності, звитяги й самопожертви.
Ветеранам зичили міцного здоров‘я, тепла й уваги від рідних і близьких, добробуту і затишку в оселях, радості і світла у душі.
До вітань приєдналась і директор територіального центру Людмила Гринюк. Вона та працівники центру вручили винуватцям свята квіти.
Приємним дарунком для усіх присутніх стали виступи учасників народного аматорського ВІА «Візерунки» районного будинку культури та вихованців Здолбунівської музичної школи, у виконанні яких прозвучали пісні воєнних років, вокальні й інструментальні твори. Про героїчну і трагічну сторінку нашої історії нагадала підготовлена працівниками книгозбірні виставка літератури «Війна і Перемога: біль і пам‘ять».
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.
На фото: під час святкового вогника.

 

Comments are now closed for this entry