Доброю традицією серед дітей шкільного віку став щорічний конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей”, започаткований в 2001-ому році ДПА України за підтримки асоціації платників податків та податкових інспекцій на місцях. Цьогоріч на районний конкурс було представлено 70 творчих робіт дітей віком від 6-ти до 15-ти років, що втричі більше, ніж на початку запровадження конкурсу та дещо більше, ніж торік.

     Роботи оцінювалися за трьома напрямками дитячої творчої діяльності з податкової тематики та за трьома віковими категоріями, тому переможців було багато – 32.
Перше місце у районній виставці-конкурсі художніх творів на податкову тематику здобули у першій віковій категорії третьокласниця Тетяна Саюк з Мізоцького НВК та другокласниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Здолбунова Наталія Шехірева. У другій – Тетяна Жилюк з Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., у третій – Валентина Ковальчук із ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.
     Серед творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва перше місце здобули у своїх вікових категоріях Олександр Остапчук з Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., Ірина Максимчук з міської гімназії та Олена Гамера із ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
     У номінації “Літературні твори” серед наймолодших учасників конкурсу переможцем став Устим-Маріан Ткач із ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. У другій віковій категорії перемогу здобула Діана Никитюк із Суємської ЗОШ І-ІІ ст. Серед учасників третьої – Оксана Василюк (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4).
     Урочисте нагородження дипломами переможців конкурсу на районному рівні відбулося в приміщенні Здолбунівської ОДПІ. Тут же було організовано виставку дитячих робіт. А на завершення – солодкий стіл із фруктами та цукерками для конкурсантів. Завдяки працівникам міні-пекарні м. Здолбунова, очолюваної приватним підприємцем В. П. Тишкуном, діти пригостилися величезним, красивим та смачним тортом, спеченим спеціально до свята. ВАТ “Завод продовольчих товарів”, директором якого є О. П. Клименко - голова громадської ради при Здолбунівській ОДПІ, забезпечило конкурсантів соком власного виробництва марки “Здорово”.
     Активними учасниками конкурсу “Податки очима дітей”, як завжди, були учні Мізоцької школи-інтернату. Саме для них Радою профспілки працівників ДПС у Рівненській області виділено кошти для придбання солодощів, які будуть доставлені в інтернат до свята “Останнього дзвоника”. Крім того, учасникам конкурсу цього навчального закладу працівники газети “Все про бухгалтерський облік” підготували призи.
Людмила НЕЧИПОРУК, зав. сектора масово-
роз’яснювальної роботи 
та звернень громадян 
Здолбунівської ОДПІ.  

Comments are now closed for this entry