Український Червоний Хрест з часу свого заснування у 1918 р. бере постійну, зацікавлену участь у розв’язанні гострих соціальних проблем суспільства. В історії ТЧХУ чимало славних сторінок.
Українські червонохрестівці взяли на себе благородну місію - опіку над хворими похилого віку, інвалідами, малозабезпеченими, а також потерпілими внаслідок надзвичайних ситуацій. Цьогоріч виповнюється 50 років від створення патронажної служби Товариства, невід’ємної і надзвичайно важливої його складової. Адже працівники саме цієї служби виступають в ролі творців милосердя, надаючи населенню медико-соціальну допомогу.
У нашому районі трудяться 6 патронажних медсестер, на обслуговуванні у яких понад чотириста підопічних. Працівниці патронажної служби поспішають до них щодня. І не тільки, щоб виконати лікарські призначення, а й вислухати, розрадити, допомогти. Їх з нетерпінням чекають.
Працелюбність, гуманність, добросовісність і доброзичливість, чуйність, відповідальність - саме цими рисами сповна наділені працівниці патронажної служби району Алла Микитівна Петращук, Валентина Євгенівна Царенюк, Марія Романівна Юрчук, Марія Михайлівна Бєлікова, Надія Федорівна Радчук, Марія Михайлівна Кравчук. Не один рік, а то й не одне десятиліття свого життя віддали вони цій нелегкій роботі і продовжують творити добро. Хай повернеться воно цим жінкам сторицею. А відзначення 8 травня Всесвітнього дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця стане усім нам нагадуванням про важливість благодійництва і милосердя.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry