Минулого тижня голова райдержадміністрації Віталій Шуль в своєму робочому кабінеті зустрівся з групою учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на чолі з головою громадської організації "Союз.Чорнобиль.Україна» Олександром Рудьком. Окрім керівника району, з «чорнобильцями» спілкувалися також заступник голови РДА Олександр Федорук та головний лікар району Іван Зима.
Ліквідатори, відзначивши, що така зустріч з керівництвом району за багато останніх років проводиться вперше, ділилися своїми проблемами та спільно з посадовцями обговорювали шляхи їх розв’язання. В основному питання стосувались пільгового медичного забезпечення і оздоровлення, покращення житлово-побутових умов, виділення земельних ділянок під будівництво та ін.


На завершення зустрічі голова райдержадміністрації В. Шуль висловив вдячність ліквідаторам за їх героїчний подвиг, а також запевнив, що їх проблеми влада ніколи не лишатиме без уваги, а всіляко підтримуватиме, дбатиме про забезпечення і реалізацію пільг, гарантованих державою.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry