На останньому семінарі-навчанні з головами територіальних громад району, який відбувся минулого тижня у кімнаті депутата районної ради, його учасники отримали корисну інформацію з ряду важливих для забезпечення життєдіяльності та розвитку підвідомчих територій питань. Зокрема, про удосконалення роботи органів місцевого самоврядування щодо регулювання земельних та майнових відносин на селі розповів начальник управління Держкомзему у Здолбунівському районі В. І. Оліферчук. Кваліфіковані роз’яснення, консультації щодо особливостей застосування регуляторної політики органами місцевого самоврядування керівники територіальних громад отримали від начальника відділу з питань підприємництва та регуляторної політики Головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації О. В. Чумака та головного спеціаліста цього відділу Л. І. Василець. Про нове у пенсійному законодавстві вела на семінарі мову головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення управління праці та соціального захисту населення в районі Г. В. Кобак. Окремі аспекти кадрової політики в органах місцевого самоврядування – такою була тема виступу начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Рівненській області Л. М. Коваль. Про перспективи подальшої співпраці сільських, селищної, міської рад і служби зайнятості населення в питанні організації громадських робіт йшлося у виступі директора районного центру зайнятості С. М. Бабича.
До участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад закликав їх керівників помічник заступника голови обласної ради Г. Ю. Духанов. Як він зазначив, цей конкурс проводиться з метою сприяння розвитку місцевого самоврядування, впровадження громадських ініціатив та одержання для них додаткового фінансування через механізм грантової підтримки, що дозволить вирішити ряд проблем із життєзабезпечення підвідомчих територій.
Свої пропозиції і зауваження щодо дотримання виконавської дисципліни при вирішенні ряду значимих для району питань висловили на семінарі перший заступник голови райдержадміністрації В. М. Сидорня, заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук.
Підсумував роботу семінару голова райради В. О. Тимощук.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry