Після тижневої перерви продовжила свою роботу сьома сесія районної ради.
Першим депутати розглянули питання про звернення до Президента України В. Януковича щодо відставки уряду М. Азарова, текст якого минулого тижня доопрацьовували голови депутатських фракцій райради. Аби направити до президентської адміністрації вказане звернення, голосів депутатів не вистачило – всього 20 при необхідних 23. Отож, рішення не було прийняте.
Депутати на сесії проголосували також за внесення змін до районного бюджету. Така необхідність виникла у зв’язку з тим, що на підтримку звернення Здолбунівської райради до органів місцевого самоврядування західних областей України про дольову участь у будівництві пантеону в урочищі Гурби від Жидачівської районної ради Львівської області надійшла субвенція у розмірі 10000 грн. на виконання вказаного інвестиційного проекту.
Активно обговорювали депутати питання про погодження зміни меж, розширення площі ботанічного заказника місцевого значення “Урочище “Дівоча гора”. Питання упорядкування меж заказника та зміни його статусу і категорії тривалий час є серйозною проблемою для ПАТ “Волинь-Цемент”, адже через бюрократичні перепони підприємство не має можливості розвивати виробництво, гальмується реалізація інвестиційних проектів. Завдяки зверненням до Президента України ця проблема була зрушена з місця. Як відзначив, виступаючи на сесії, завідуючий сектором заповідної справи держуправління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області В. М. Діковицький, природоохоронними організаціями проведено обстеження території заказника, отримано відповідні експертні висновки, є погодження обласного управління охорони навколишнього природного середовища, міністерства екології та природних ресурсів, землекористувача ДП “Рівненський лісгосп”, сесії Копитківської сільської ради. Тож прийнятим рішенням сесія районної ради погодила розширити площу заказника з 146,7 га до 266,7 га (шляхом виключення з нього кварталу 12 та включення кварталів 16-20) з наданням йому категорії заповідного урочища для забезпечення збереження і охорони унікальних природних комплексів.
Ознайомившись із депутатським запитом депутата
Л. Т. Бондарчук щодо правомірності дій ВАТ “Дубномолоко” по зниженню закупівельних цін на молоко, сесія вирішила направити його на розгляд до управління агропромислового розвитку РДА.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry