затвердили депутати районної ради на останньому сесійному засіданні у понеділок. З цього питання перед ними виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Нечипорук.
Внесення змін до районного кошторису, за словами начфіна, пов’язане, по-перше, з необхідністю проведення перерозподілу видатків бюджету розвитку шляхом зменшення видатків на реконструкцію котельні Здолбунівської гімназії та їх збільшення на будівництво Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. для оплати вартості експертизи проектно-кошторисної документації цього об’єкта у розмірі 17,7 тис. грн. По-друге, з обласного бюджету надійшли три субвенції: на виконання обласної програми забезпечення навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання - 70 тис. грн.; на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення - 40 тис. грн.; на проведення щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад – 35 тис. грн.
Депутати розглянули також питання, яке не входило до порядку денного сесії, попередньо за це проголосувавши. Це питання, ініційоване фракцією «Фронт Змін» у районній раді, про звернення до Президента України В. Януковича щодо недовіри уряду М. Азарова і його відставки. З текстом звернення депутатів ознайомив голова фракції «Фронт Змін» О. М. Буздиган. Підтримавши пропозицію щодо прийняття звернення до Президента, депутати вирішили доручити комісії у складі керівників фракцій, які входять в районну раду, в 5-денний термін доопрацювати текст. Отож, в роботі сесії оголошена перерва.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry