Члени громадської організації “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”
Микола ОРЛОВ, Анна ПОЛІЩУК, Марія ОРЛОВА, 
Анатолій БОЙКО і Вікторія ВАВРОНСЬКА.

Громадська організація “Аналітичний центр розвитку міста “ЗЕОН”, яку очолює Микола Орлов, заснована у 2002 році. Основною її діяльністю є розробка та впровадження прграм розвитку міст, співпраці влади і громади, екологічні, молодіжні та освітні проекти. У активі “ЗЕОНу” багато вдалих рішень, останніми із яких є програма реформування м. Здолбунова на період до 2016 року, компанія із залучення фінансування для створення фізкультурно-оздоровчого центру, міжнародний проект “Популяризація механізму громадських консультацій у 15-ти обраних регіонах України”, екологічний табір в Рівному та ін.
У березні ц. р. “ЗЕОН” при підтримці ПРООН реалізує новий проект “Енергоощадливе вуличне освітлення м. Здолбунова”. Минулої п'ятниці активісти Аналітичного центру провели у міській раді обговорення проекту. У цьому заході взяли участь представники місцевої влади, керівники окремих підприємств і організацій Здолбунова, працівники культури і медичних закладів, старшокласники міських шкіл.
Менеджер проекту Анатолій Бойко розповів присутнім про мету проекту та впровадження енергозберігаючих технологій у міську систему освітлення для заощадження електроенергії та підвищення комфортності.
Активістка “ ЗЕОНу” Анна Поліщук презентувала перший тур екологічної вікторини.
Потім учасники зібрання задавали ініціаторам проекту запитання. Активність в цьому проявили працівник райдержадміністрації В'ячеслав Нечипорук, інженер по благоустрою міської ради Ірина Сирота.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry