Формувати уявлення учнів про мужність і героїзм, викликати захоплення подвигами українських людей, здійсненими в роки війни і у мирний час, розкрити роль самовиховання у формуванні моральної стійкості, відповідальності перед Вітчизною, поглибити почуття патріотизму - саме з такою метою у Івачківській ЗОШ І-ІІ ст. проводиться чимало виховних заходів.
З нагоди річниці загибелі Студентського куреня під Крутами старшокласники підготували урочисту лінійку.
«Спасибі, що вистояли, що перемогли» - такими словами розпочинались екскурсії до національно-патріотичного центру навчального закладу з нагоди чергової річниців визволення Здолбунівщини від німецько-фашистських загарбників. Учні поглибили знання про події буремних років Великої Вітчизняної війни у нашій місцевості. Адже, щоб пам'ятати, треба знати.
15 лютого - день особливий, саме цього дня був завершений вивід радянських військ із Афганістану. «Ти - вічний біль, Афганістан» було названо виховну годину для старшокласників, на яку запросили учасника бойових дій у цій країні, воїна-інтернаціоналіста Валерія Миколайовича Ніколіна. Він поділився своїми спогадами про війну. Книги, платівки, фотографії, газети, картини про Афганістан з особистого архіву В. М. Ніколіна були представлені на виставці, оформленій учнями. Звучали полум'яні пісні та вірші.
На захід завітав також начальник відділення 167 ТЦК ВСК О. В. Котюбін. Він долучився до розповіді про Афганістан, наголосив на тому, що захищати Батьківщину - обов'язок кожного.
23 лютого у школі було проведено тематичні уроки «Вітчизна - слави й доблесті край».
Оксана МАНДЗЮК,
педагог-організатор Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry