Нині докорінно змінились вимоги до рівня вихованості, озброєння знаннями, формування характеру молодої людини, яка вступає у самостійне життя.
Яким шляхом вести дитину до удосконалення її власного «я»? Як організувати ефективний процес виховання учнів? Яким змістом його наповнити? Ці питання хвилюють і педагогів, і батьків.
Необхідною умовою процесу виховання дитини в сім'ї та у школі є наявність співробітництва педагогічного колективу з батьками. Саме з метою почути відгуки про роботу шкільних працівників, визначити найбільші проблеми в діяльності загальноосвітнього закладу і врахувати пропозиції батьків щодо подальшого його розвитку у Маломощаницькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся форум батьківської громадськості. Його проведення зініціювала директор школи Р. Чаюк.
Участь у форумі взяли батьки учнів, вчителі, сільський голова В. Харченко, представники шкільного активу. Розпочався захід концертно-привітальною програмою, яку підготували учні під керівництвом вчительки С. Ковальчук. Потім до присутніх звернулась Р. Чаюк. Вона виступила із роз'ясненням гарантованих законодавством прав і обов'язків дітей та батьків.
Голова ради школи Г. Алексійчук у своїй промові наголосила на важливості єдності сім'ї і школи у вихованні дітей, а також на необхідності посилення батьківського контролю за школярами в позаурочний час. З доповіддю про проблеми та здобутки учнів виступила голова шкільного парламенту, дев'ятикласниця Н. Лазоришина. А згодом в обговорення життя школи активно включились і батьки: задавали питання, вносили пропозиції щодо благоустрою навчального закладу.
По закінченні форуму гостей запросили на родинне конкурсно-розважальне свято, яке організувала класовод В. Лукашук.
Надія НОВОСАД,
бібліотекар Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry