Завдяки чому цього вдалося досягнути, на засіданні колегії райдержадміністрації присутнім доповідали заступник голови РДА М. О. Аніскін та начальник фінансового управління РДА В. М. Нечипорук

Зокрема, у виступі Миколи Олександровича зазначалося, що забезпечення реалізації державних гарантій щодо своєчасної виплати заробітної плати є пріоритетним завданням органів виконавчої влади всіх рівнів. Завдяки координації райдержадміністрацією дій всіх причетних до цієї соціально важливої справи структур у другому півріччі 2010 року спостерігалася стала тенденція до зниження рівня заборгованості. Вичерпні заходи, вжиті райдержадміністрацією, правоохоронними та контролюючими органами, районною тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, управлінням праці та соціального захисту населення, призвели не лише до зменшення заборгованості, а й до цілковитої її ліквідації.


Разом з тим, наголосив М. О. Аніскін, залишається проблема із виконанням плану надходжень до управління Пенсійного фонду. На сьогодні заборгованість перед Фондом мають ФГ ім. Шевченка, ВАТ “Здолбунівський завод нестандартного обладнання”, ВАТ “Здолбунівський завод продтоварів”, ПАТ “Здолбунівське управління механізації будівництва”, Здолбунівський райавтодор, АВКТВТ “Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій”. Керівникам цих підприємств вказано на необхідність погашення заборгованості впродовж І кварталу ц. р. не менш як на 30 % і недопущення утворення нового боргу.
Слід зазначити, що минулого року Здолбунівщина посіла третє місце в області за рівнем середньої заробітної плати, вона становить понад 2 тис. грн.
Начальник фінансового управління В. М. Нечипорук у своєму виступі наголосив, що, незважаючи на складнощі із наповненням минулорічного районного бюджету, пов’язаними із призупиненням і повною зупинкою роботи деяких підприємств, завдяки спільним діям органів місцевого самоврядування, райдержадміністрації вдалося забезпечити виконання районного кошторису за видатками.
Із 23 місцевих бюджетів забезпечено виконання 14. Серед аутсайдерів — П’ятигірський, Новомощаницький, Півченський сільські бюджети.
Враховуючи ті проблеми, з якими довелося стикнутися в ході бюджетного процесу торік, начальник фінансового управління окреслив і завдання на цей фінансовий рік. Зокрема, розпорядникам коштів районного бюджету необхідно проводити видатки в межах, затверджених районною радою асигнувань. Окремим сільським радам, зокрема тим, які не мають достатніх доходів, рекомендовано оптимізувати видатки на утримання виконавчих апаратів.
На колегії також розглядалося питання виконання плану заходів Загальнодержавної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”, з якого виступили заступник голови райдержадміністрації О. В. Федорук та перший заступник начальника Здолбунівського РВ УМВС А. М. Разгонов.
З розглянутих на колегії питань прийняті відповідні розпорядження та доручення голови РДА.
Людмила ВАСЮК.

 

Comments are now closed for this entry