На черговій сесії районної ради, яка відбулася відразу після новорічних свят, депутати проголосували за прийняття основного фінансового документа Здолбунівщини на 2011 рік, попередньо погодивши його на постійних комісіях

Розпочалося сесійне засідання з привітань депутатів: В. А. Балабата - з днем народження, а В. С. Януля — з врученням йому Почесної грамоти обласної ради, якої він удостоєний за сумлінне виконання своїх обов’язків, відстоювання інтересів громади, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування. Голова райради побажав їм міцного здоров’я, натхнення та успішної депутатської діяльності на благо громади району.
З основного питання — про районний бюджет на 2011 рік - виступив начальник фінансового управління РДА В. М. Нечипорук. Він відзначив, що за своїми обсягами цьогорічний бюджет майже на рівні минулорічного. Особливістю його є те, що 15 % від сплати за землю, які торік надходили до районного бюджету, цьогоріч будуть повністю надходити до бюджетів органів місцевого самоврядування (а це понад 1 млн. грн.) і стануть додатковим ресурсом у виконанні їх власних повноважень.


В цілому загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік встановлено у сумі 136 млн. 612 тис. грн. Визначено обсяг доходів загального фонду бюджету у сумі 135 млн. 934 тис. грн., спеціального фонду — 677 тис. грн.
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік затверджено в сумі 136 млн. 612 тис. грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 135 млн. 720 тис. грн., видатків спеціального фонду — у сумі 891 тис. грн. (в т. ч. бюджету розвитку 214 тис. грн.).
Дотація вирівнювання з державного бюджету на 2011 рік становить 63 млн. 300 тис. грн., що на 1 % більше, порівняно з 2010 роком. Співвідношення власних доходів і дотації вирівнювання складе 0,33 до 0,67, що відповідає показнику минулого року.
Установлено профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 214 тис. грн. Ці кошти передаються до бюджету розвитку для проведення капітальних видатків установам освіти і культури.
Фонд оплати праці з нарахуваннями складе 67 млн. 550 тис. грн., або на 7,4 % більше, ніж у попередньому році.
На завершення свого виступу начальник фінансового управління наголосив, що бюджетний процес триватиме і надалі. У лютому планується внесення змін до бюджету, тоді буде вирішене питання оплати заборгованості, яка виникла за наслідками бюджету попереднього року.
Депутати затвердили статути районного центру творчості дітей та юнацтва, районної станції юних техніків, загальноосвітніх навчальних закладів району, погодили призначення Л. О. Бондарчук, Л. А. Махлюк, О. Л. Годованюк та С. П. Дяченка на посади директорів, відповідно, районного центру творчості дітей та юнацтва, Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. та районної станції юних техніків.
Людмила Васюк.

Обсяги видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, встановлені, виходячи з наявного в районі на 1.01.2011 р. населення - 56920 чол., учнів у міській та сільській місцевостях – 3646 та 2894 відповідно, дітей віком до 6 років у міській і сільській місцевостях – 2201 та 2295 відповідно. Порівняно з минулим роком кількість учнів у міській місцевості зменшилась на 66, у сільській – на 177, дітей віком до 6 років у міській місцевості збільшилось на 97, у сільській – на 95. Кількість наявного населення зменшилась на 59 чол.
Бюджетна забезпеченість на одного жителя на рік медичними послугами визначена в розмірі 418 грн., послугами закладів культури – 119 грн., фізкультури і спорту – 15 грн., програмами у галузі сім’ї, дітей та молоді – 5 грн., послугами органів управління – 67 грн. Видатки на одного учня загальноосвітньої школи становитимуть 7142 грн., на одного вихованця в дошкільному закладі – 6968 грн. Видатки на позашкільну освіту при визначенні міжбюджетних трансфертів враховані в районному бюджеті на утримання таких закладів районного значення. Видатки обчислено в розрахунку на 1604 вихованців за нормативом фінансової забезпеченості 711 грн. на одного, що склало 1141,3 тис. грн. 

Comments are now closed for this entry