У 2010 році побачила світ книжка журналіста з смт Володимирець Анатолія Хуткого з назвою “ Жертовні телята, або Два Чорнобилі одного життя” (Рівне, “Волинські обереги”).Сюди увійшли документально-публіцистично-художні нариси про маловідомі широкій громадськості факти, простих і чесних людей, закриті донедавна території, людські поневіряння коридорами державної байдужості, де автор зробив екскурс у жорстоко-утаємничене юне своє минуле під час служби на Семипалатинському ядерному полігоні.
Анатолій Хуткий зробив благородну справу, написавши “Жертовні телята…”. Його авторська праця, як він сам зазначає у “ Післямові”, не стане марною тратою часу і паперу, а слугуватиме колегам – семипалатинцям фактичним свідченням їх гідного (незважаючи на наслідки для здоров’я) виконання високих обов’язків – перед народом у першу чергу.
Власне, цим критеріям і відповідає весь зміст книги журналіста, насичений реальними фактами, цікавими фотоілюстраціями. Про те, що все це викликає живий відгук у читачів, свідчить бодай уже той факт, що авторитетна для Здолбунова зала центральної районної бібліотеки була переповнена, і автора “засипали” запитаннями.
Слід відзначити, що сама презентація книги пройшла красиво. Автор розповів бібліотекарям про історію написання “Жертовних телят…“, про збір матеріалу, про листування з товаришами по строковій військовій службі на Семипалатинському ядерному полігоні.
Після презентації А. Хуткий відвідав редакцію газети “Нове життя”, поспілкувався із місцевими журналістами, подарував їм своє видання.
Євген Шилан.

 

Comments are now closed for this entry