Третя сесія міської ради шостого скликання, яка відбулася 23 грудня, розпочалася з урочистостей – привітання міського голови І. О. Ольшевського депутатам – іменинникам.
Оскільки напередодні сесії на спільному засіданні усіх постійних комісій було розглянуто більшість питань,винесених на їх розгляд, депутати, уточнюючи лише окремі моменти деяких з них, приймали відповідні рішення. Вони проголосували за внесення змін у міський бюджет на 2010 рік,тобто зменшили обсяг доходів та видатків загального фонду міського бюджету в сумі 734986 грн., в тому числі за рахунок надходження додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості в сумі 182094 грн., надходження іншої дотації з районного бюджету на виплату заробітної плати та проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії в сумі 36608,94 грн., зменшення власних доходів, а саме, плати за землю в сумі 953688, 94 грн.
Обсяг доходів та видатків загального фонду міського бюджету на 2010 рік з урахуванням внесених змін затверджено у сумі 13104263 ривень.
Із 20 питань, які розглядалися на сесії, жваво обговорювалося питання про затвердження розмірів тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення, що надаються КП "Здолбунівводоканал”. З цього приводу висловилося близько десяти депутатів. Свої зауваження і пропозиції вносили народні обранці при затвердженні плану соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2011 – 2015 роки та плану роботи міської ради на 2011 рік. Тут активними були депутати Олег Тищенко, Микола Шевченко, Володимир Ткачук, Максим Голуб, Олег Висоцький, Ольга Болотнюк, Валерій Загородній.
Того ж дня на сесії було розглянуто і питання про надання згоди на передачу міського центру творчості дітей та юнацтва і міської станції юних техніків у комунальну власність територіальних громад району.
На сесії було прийнято чимало рішень з питань земельних відносин. Розгляд окремих питань перенесено на наступну сесію з тим, аби додатково вивчити всі аспекти справ.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry