регуляторного впливу до рішення Здолбунівської міської ради
"Про затвердження тарифів на надання послуг з теплопостачання"

Назва регуляторного акта - Проект рішення Здолбунівської міської ради "Про затвердження тарифів на надання послуг з теплопостачання", що надаються комунальним підприємством "Здолбунівкомуненергія" Здолбунівської міської ради.
Регуляторний орган - Здолбунівська міська рада.
Розробник документа - КП "Здолбунівкомуненергія".
Відповідальна особа - економіст Прокопчук О. С.
Контактний телефон - 2-49-37.


На сьогодні на КП "Здолбунівкомуненергія" склалась складна ситуація, оскільки діючі тарифи на послуги з теплопостачання не відповідають їх реальній собівартості.
Вартість послуг з теплопостачання збільшується з незалежних від підприємства причин, а саме:
з 1 серпня 2010 року зросла ціна природного газу для населення на 50% (з 872,78 грн. за 1 тис. м. куб. в діючому тарифі до 1309,20 грн за 1 тис. м. куб. з 1.08.10 р.);
зросли тарифи на електроенергію на 16% (з 70,15 коп за 1 кВт-год в діючому тарифі до 81,48 коп. за 1 кВт-год станом на 1.08.10 р.);
зросли витрати на паливно-мастильні матеріали, деталі, запчастини, обов'язкові платежі та збори;
зменшуються обсяги реалізації теплової енергії в зв'язку з відмовою споживачів від послуг централізованого теплопостачання.
Виходячи з вищевикладеного, підприємство вимушене переглянути тарифи на послуги з теплопостачання для населення в бік збільшення.
Відповідно до Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України № 1766 від 14.12.10 р. "Про затвердження тарифу на теплову енергію КП "Здолбунівкомуненергія" та рішення виконкому Здолбунівської міської ради № 239 від 29.09.10 р. "Про затвердження КП "Здолбунівкомуненергія" норм споживання теплової енергії в місяць та норми споживання теплової енергії на підігрів 1 м. куб. води в місяць", тарифи на послуги з теплопостачання, які надаються КП "Здолбунівкомуненергія" для населення мають становити: (див. таблицю).
Встановлення нового тарифу на послуги теплопостачання, який дозволить безперебійно та якісно постачати тепло споживачам протягом всього опалювального сезону, сприятиме рентабельній роботі підприємства, зацікавить потенційних інвесторів для залучення коштів на оновлення основних засобів, дозволить дотримуватись вимог, встановлених на законодавчому рівні, щодо оплати праці.
Термін дії регуляторного акта буде залежати від зміни вартості енергоносіїв, паливно-мастильних, будівельних, сантехнічних та інших матеріалів, змін у законодавстві про оплату праці.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб впродовж місяця з дня опублікування на адресу: м.Здолбунів, вул. Шкільна, 40а. Контактний телефон: 2-49-37.
Директор
В. А. Шавронська.

Comments are now closed for this entry