Новий рік – це завжди свято. Свято для дорослих та дітей, особливо для маленьких жителів нашої країни. Новий рік для них – це красуня-ялинка, феєрверки, різнокольорові вогники і, звичайно ж, подарунки, на які з нетерпінням чекає кожен малюк.
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вже котрий рік намагається допомогти у створенні святкового настрою та дарує до Дня св. Миколая та новорічних свят солодкі подарунки дітям застрахованих осіб.
Місія ця дуже приємна, але мало хто знає, який великий обсяг копіткої роботи потрібно виконати працівникам дирекції Фонду, скільки сили та енергії необхідно їм витратити до того моменту, коли новорічні подарунки потраплять до дітей застрахованих осіб. І про це хочеться розповісти окремо.
Організаційну роботу із страхувальниками по наданню заявок про необхідну кількість дитячих новорічних подарунків ми розпочали уже з літа поточного року.
З цією метою фахівцями дирекції проводилось систематичне інформування страхувальників про порядок надання заявок і отримання подарунків на семінарах, зі сторінок преси та в радіоефірі, на інформаційних стендах у приміщеннях міжрайонної виконавчої дирекціїї, шляхом передачі телефонограм і т. ін. Однак і при такій системі "тотального оповіщення" все одно знаходяться посадові особи, які "не чули", "не бачили" чи "не знали".
Задля ефективності та якості цієї роботи страхувальники не повинні залишатись осторонь. Своєчасне подання заявок на отримання дитячих новорічних подарунків до робочих органів Фонду – це те невелике, що вони мають зробити.
Обсяги передсвяткових “солодких місій”, які виконують працівники Здолбунівської виконавчої дирекції говорять самі за себе. Так, в 2010 р. ми змогли порадувати близько 11 тис. дітей застрахованих осіб - додати їм святкового настрою та надати можливість поласувати цукерками від Фонду.
І на закінчення хочеться сказати, що працівники Здолбунівської міжрайонної дирекції намагаються зробити все, щоб вчасно та безпроблемно подарунок потрапив до рук Вашої дитини. Якщо ж у Вас є побажання чи зауваження щодо роботи Фонду в цьому напрямку, Ви можете висловити їх за телефонами: (03652) 2-55-56, 2-24-55, 2-55-38 (директор) м.Здолбунів, (03654) 3-02-05 м.Острог (щочетверга) або за адресою:
м. Здолбунів, вул. М. Грушевського, 25/300.
Ірина Філонюк,
спеціаліст 1 категорії Здолбунівської
міжрайонної виконавчої
дирекції Фонду
соціального
страхування
з тимчасової втрати
працездатності.

Comments are now closed for this entry