19 грудня – День адвокатури

Найбільші радості людина знаходить у своїй діяльності, в боротьбі за високі ідеали. Помиляється той, хто вважає щастям збіг випадкових удач, приємних знахідок, так званий каприз фортуни. Це, образно кажучи, психологія жебрака. Справжнє, непідробне щастя буває лише тоді, коли воно освячене творчою працею.
Віктор Степанович Януль, якого ви бачите на цьому знімку, завоював авторитет і шану людей завдяки своїй порядності, професіоналізму і людяності. Тридцять років він відстоює права громадян по закону, совісті і моралі в судах у ролі адвоката. Цю професію здобув у Львівському Національному університеті ім. І. Я. Франка. А нині має вже чимало учнів і послідовників. Його школу пройшли знані юристи Олег Матковський, Анатолій Калюжний, Ніна Баранська.
Сьогодні В. С. Януль очолює юридичну консультацію в нашому районі, є головою асоціації адвокатів. Ці ділянки роботи потребують величезної і копіткої праці, творчої енергії і сили духу. А цього від Віктора Степановича не відбереш. Такої вже він вдачі. Не забуває і про доброчинність, яку успадкував у своїх батьків. Щороку підсобляє районній організації Товариства Червоного Хреста України, допомагає бідним і знедоленим.
Відмінно виконує Віктор Степанович і обов'язки депутата районої ради (вже втретє є народним обранцем).
- Взагалі вважаю, - каже пан Януль,- що будь-який депутат, крім виконання своїх обов'язків і повноважень, повинен бути щирим, вникати у проблеми людей, не шкодувати для них часу. Мені дуже приємно, коли з мого прийому люди виходять з посмішкою.
Євген ШИЛАН.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry