2 грудня продовжила роботу перша сесія районної ради шостого скликання

Голова районної ради Василь Тимощук зачитав присутнім проект порядку денного. Затвердивши його, депутати перейшли до розгляду питань.
Першим з них було питання внесення змін до районного бюджету на 2010 рік. Необхідність у цьому виникла, як зазначив у своїй інформації начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Нечипорук, у зв’язку з надходженням субвенції з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у сумі 199 тис. грн. Ці кошти будуть використані на ремонти дошкільного навчального закладу с. Миротин – 100 тис. грн., лікарської амбулаторії с. Дермань Другий – 20 тис. грн. та Бущанської школи – 79 тис. грн. Крім того, за рахунок зменшення бюджетних призначень відділу освіти на суму 207 тис. грн. та відділу культури на 40 тис. грн. збільшено іншу дотацію міському та сільським бюджетам для виплати заробітної плати та проведення розрахунків за енергоносії на суму 247 тис. грн.


В ході засідання народні обранці затвердили регламент роботи районної ради, утворили п’ять постійних депутатських комісій: з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища (голова В. Р. Щавінський), з питань бюджету та фінансів (голова П. Й. Мосійчук), з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту (голова
П. А. Ворон), з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження (голова С. М. Мельник), з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення (голова В. С. Януль).
Як зазначив В. О. Тимощук, кількісний склад комісій досить нерівномірний. Тому запропонував депутатам узгодити це питання, аби забезпечити оптимальне наповнення комісій і їх ефективну роботу.
На сесії затверджено склад та положення про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих, яку очолив заступник голови райради Я. Р. Мельник.
Рада прийняла рішення про утворення президії районної ради, до якої, крім голови райради та його заступника, увійшли голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій, яких у районній раді сформовано десять.
Депутати затвердили структуру та штатний розпис виконавчого апарату районної ради, увівши до нього посаду юриста, положення про помічника-консультанта депутата районної ради та ін.
В ході сесії було розглянуто кілька депутатських звернень, зокрема звернення депутата О. М. Буздигана щодо доповнення регламенту роботи районної ради окремим положенням про опозиційну діяльність. Голова районної ради запропонував розглянути це питання на засіданнях постійних депутатських комісій і на основі їх рішень внести зміни до регламенту, затвердивши їх на наступній сесії.
У зв’язку з відзначенням 7 грудня Дня місцевого самоврядування голова райради привітав усіх присутніх з професійним святом, побажав їм натхнення та успіхів у роботі. Василь Олексійович вручив також почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації переможцям щорічного конкурсу “Найкращий лідер самоврядної громади”. У номінації “Соціальні ініціативи” переміг Здовбицький сільський голова Ю. А. Боярчук, у номінації “Управлінська і правова культура” – Дерманський Перший сільський голова
Л. П. Андрощук, у номінації “Населений пункт найкращого благоустрою” – Уїздецький сільський голова О. М. Стернійчук.
На закінчення голова райради вручив народним обранцям депутатські посвідчення та закликав їх до активної роботи як в постійних комісіях, так і в сесійних засіданнях.
Людмила ВАСЮК. 

 

Comments are now closed for this entry