У жовтні відбувся п’ятий ювілейний фестиваль шкільних дитячих об’єднань та організацій. Це свято вже стало традиційним у нашому районі. Цьогорічне дійство проходило на базі Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія».
Привітно зустріли учасників фестивалю піснею учні гімназії, познайомили з історією села, навчального закладу. Учасники та гості відвідали Свято-Троїцький Дерманський монастир, де монахиня Іринея провела захоплюючу екскурсію. Основну увагу під час відвідання храмів було приділено розповіді про чудотворні ікони монастиря: Богоматері Троєручниці, Казанської Богоматері, ікони хрещення Господнього та іншим.


Далі дійство розгорталося у приміщенні навчально-виховного комплексу. Команди представили на фестиваль плакати-презентації, прапорці-емблеми, альбоми своїх дитячих об’єднань та організацій. З вітальним словом звернулися гімназисти до дітей та педагогів. А рум’яний, запашний коровай надавав цій події особливої урочистості.
Далі розпочалася концертна програма, звісно, фестивальною піснею, яку виконували всі присутні. Пісні, вірші, танці, «гості з різних планет» - такою різноманітною була урочиста частина, яка не залишила байдужими нікого.
Наступним етапом фестивалю стало відвідування музеїв письменника Уласа Самчука і поета-перекладача Бориса Тена, які знаходяться у приміщенні навчального закладу. Вчитель історії Дмитро Іванович Кравчук збагатив знання учасників про видатних діячів, які тут народилися і працювали.
Цікавою також була розважальна ігрова програма, яку підготували педагоги-організатори району.
Після підбиття підсумків всіх присутніх пригостили святковим ювілейним короваєм, а командам вручили грамоти.
Коли цікаво, весело і багато друзів, то час летить, як мить. Ніхто і не зогледівся, як свято закінчилося. Проте всі залишилися задоволені і вдячні організаторам фестивалю: відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації, адміністрації Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», колективу педагогів-організаторів району, а також Здолбуніській дитячо-юнацькій спортивній школі за допомогу в організації фестивалю.
Інна Мовчанюк,
педагог-організатор
Здолбунівської ЗОШ І ступеня № 7.

 

Comments are now closed for this entry