Про цілющі властивості фітосауни, мабуть, доводилося чути багатьом. Віднедавна відчути на собі дію парової бані на травах мають можливість і здолбунівчани. В оздоровчому центрі “Тонус” відкрився фіто-салон “Кедр”, де кожному бажаючому за відносно помірну плату нададуть комплекс оздоровчих процедур.

     Інтер’єр фіто-салону, ні з чим не зрівнянний запах кедрового дерева і ароматичних масел, легка східна музика благотворно впливають на емоційний стан відвідувачів, налаштовують на позитивне сприйняття процедури. Уся спа-програма складається з кількох етапів. Перший з них - фіто-сауна. Це спеціальна кабіна, виготовлена у вигляді бочки з натурального сибірського кедра, з парогенератором. Бочка має вхідні дверцята і отвір зверху, всередині - сидіння і підставку для ніг.
     Реабілітолог центру, попередньо змірявши у вас тиск і вагу, запрошує сісти у діжу, герметично закриває її, аби не втрачався пар. Завдяки отвору у верхній частині бочки, голова залишається ззовні, тому процедура, яка триває близько 15 хвилин, легко переноситься.
     Як розповіла директор фіто-салону Ірина Демчишина, поєднання пару, насиченого лікарськими травами, допомагає позбутися багатьох недуг, омолоджує організм, очищуючи його від шлаків. Сам кедр вважається деревом-фармацевтом, його деревина виділяє фітоцинди, які знищують шкідливі мікроорганізми. Завдяки цілющій парі стимулюється циркуляція крові, розширюються дрібні судини, покращується обмін речовин в організмі. До речі, тиск при цьому не підвищується. В результаті регулярного відвідування фіто-сауни зміцнюється імунітет, спалюються жири, омолоджується шкіра, зникають больові синдроми, нормалізуються тиск і кровообіг.
     Після сеансу паротерапії - відпочинок у термоковдрі. Сповиті нею, наче немовля, ви відчуєте себе, ніби заново народилися, а легка заспокійлива музика у поєднанні з аромотерапією допоможе розслабитися і забути про всі негаразди, по-іншому поглянути на себе і на світ.
     Після майже півгодинного відпочинку - душ. Наступний етап - масаж з використанням трав’яного бальзаму. Професійні масажисти салону володіють різними методиками лікувального і розслаблюючого масажу. Завдяки їх вмілим рухам ви отримаєте незабутні враження від сеансу: зникне напруга в м’язах, поліпшиться емоційний стан.
     На завершення оздоровчої програми вам запропонують запашний фіто-чай на вибір і повторно зміряють тиск і вагу.
     Фіто-сауна “Кедр” гостинно запрошує усіх, хто не байдужий до свого здоров’я, відчути на собі всі принади оздоровчих фіто-процедур.
     До речі, в оздоровчому центрі “Тонус” діють також групи із занять аеробікою, йогою, східними танцями, тренажерний майданчик тощо. Приєднуйтеся! Приємно і з користю проведіть свій вільний час!
Адреса центру “Тонус”: 
м. Здолбунів, вул І. Гончара, 16. Тел. 2-08-38.
Відчула на собі дію кедрової фіто-сауни і про це написала Людмила ВАСЮК. 

 

Comments are now closed for this entry