У цю щедру осінню пору в кожну родину приходить свято - День учителя. Я не помиляюся. Ні. Адже кожна сім’я, проводжаючи дітлахів до школи, вручає їхню долю в руки мудрого і доброго вчителя. І ми - батьки, - безмежно вдячні наставникам за їх теплоту і ласку, розуміння і терплячість, турботу і любов до наших дітей. Слова особливої вдячності сьогодні адресуємо педагогічному колективу Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, в якій працюють талановиті, справедливі вчителі і де завжди панує дух творчості і поваги до учнів. Кожен педагог відзначається високим професіоналізмом, є непересічною, цікавою особистістю. Кожен з повною віддачею виконує свою високу місію - навчати і виховувати дітей.
Я не помилюся, коли скажу, що цей вчительський колектив працює на майбутнє не тільки кожної дитини, але і держави, бо прямує до високої мети - виховати в учнях відповідальність за себе, сім’ю, громаду, аби кожен з них усвідомив важливість власної ролі у житті нашого спільного великого дому.
А працюють педагоги Новомильської ЗОШ під керівництвом вимогливих і творчих фахівців - директора закладу Тетяни Федорівни Болби та її заступника з навчально-виховної роботи Оксани Анатоліївни Соловйової. Школа гордиться такими вчителями, як Людмила Вікторівна Шемчук, Ольга Олександрівна Брейтер, Руслана Ярославівна Гуменюк, Людмила Миколаївна Шпітун, Людмила Іванівна Бублей. Нинішній час - час творчого пошуку. Тому головними життєвими принципами педагогічного колективу є: мати і відстоювати свою позицію, не пристосовуватись, не лицемірити, завжди прагнути до самовдосконалення, любити людей і рідну землю, а найважливіше - відкрити дітям шлях до знань.
У кожної людини своя іскра Божа. У вчителя вона особлива. Тому у переддень професійного свята освітян від імені всіх батьків хочу побажати вам, дорогі наші вчителі, нових фахових злетів, море радості та світлих днів. Щастя вам і здоров’я!
Наталія МЕЛЬНИК,
 голова ради школи та весь батьківський 
колектив Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry