З метою забезпечення проведення весняних робіт із благоустрою та озеленення територій населених пунктів району, на виконання Указів Президента України "Про проведення весняних толок у 2009 році" та “Про деякі заходи щодо збереження та відновлення лісів та зелених насаджень”, а також в рамках всеукраїнської акції “Посади своє дерево”, ініційованої Мінприроди, органи місцевого самоврядування, підприємства, організації та установи міста і району, депутати різних рівнів, політичні партії взяли участь у весняних толоках.

     Масове прибирання територій, впорядкування скверів, алей, газонів, квітників спостерігалося в Здолбунові минулого і цього тижнів. Ліквідовувались стихійні сміттєзвалища, висаджувались дерева і квіти.
     Минулої п’ятниці група держслужбовців, очолювана головою райдержадміністрації Любомиром Кінахом, на дільниці 6-го обходу лісника Бондарчука в с. Буща спеціалізованого лісогосподарського агропромислового підприємства “Здолбунівський держспецлісгосп” висаджували саджанці сосни (див. фото).
Текст і фото 
Євгена ШИЛАНА.

 

Comments are now closed for this entry