Під такою назвою в бібіліотеці Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся літературно-музичний вечір, приурочений Дню довкілля, що відзначатиметься 18 квітня.
Учні ІІ курсу 8 групи малярів-штукатурів та І курсу 11 групи столярів чимало дізнались про мальовничу природу Полісся, його проблеми і болі. Звернувшись до поезій П. Велесика, О. Богачука, В. Ярмолюка, В. Басараби, І. Сидорчика, намагались осягнути поетику, красу і велич поліського краю. Сприяли цьому і перегляд під час вечора фільмів “Подорож Рівненщиною”, “Мандри по річці Случ”, “Краєвиди Здолбунівщини” та ознайомлення із краєзнавчою літературою, представленою на книжковій виставці ”Мій рідний край – життя мого перлина”.      Кожен з учасників заходу намагався відповісти на запитання: чому ж, отримавши такий 
унікальний і неповторний дар, як чарівна природа Полісся, ми на кожному кроці спостерігаємо жахливі наслідки бездушного, варварського ставлення до неї, і що потрібно зробити, аби останнього не допускати?
Ольга ВАЛЬЧУК,
провідний бібліотекар 
Здолбунівської РБДЮ.

Comments are now closed for this entry