Голові районної державної адміністрації
Євчуку М. П.
керівника районної організації ВО «Свобода»
Бухала О. П.

ВО «Свобода» продовжує низку безстрокових акцій проти тиску з боку влади. Останньою краплею терпіння стала безпідставна заборона розповсюдження партійної газети на Рівненщині - одного з небагатьох правдивих джерел отримання інформації.
Ще одним приводом для проведення безстрокових акцій непокори є затримання львівського дослідника історії УПА Руслана Забілого і вилучення в нього ноутбука з сенсаційними матеріалами з архіву СБУ, а також обшуки співробітників музею.
Окрім того, з початком передвиборчої кампанії вже маємо тривожні сигнали, коли керівництво Партії регіонів чинить тиск на людей в містах і районах Рівненщини та інших областей, де, як їм відомо, представники ВО «Свобода» мають всі шанси отримати перемогу на місцевих виборах.
На «гарячу» лінію ВО «Свобода» надходять скарги про те, що у владні кабінети викликають сільських голів, депутатів місцевих рад, підприємців, директорів шкіл, лікарів і змушують їх балотуватися від провладних партій. Цих людей шантажують, погрожують звільненням з роботи, роблять спроби тиску на їх родини, вибиваючи згоду бути їхнім кандидатом. Саме в такий спосіб вони хочуть отримати більшість в місцевих радах для проведення своєї антиукраїнської політики.
Вимагаємо припинити адміністративний тиск, забезпечити демократичні та вільні вибори. У разі ігнорування наших вимог змушені будемо вдатись до всеукраїнських акцій непокори.
За підтримки Здолбунівської
РО ПП «Наша Україна»,
РО УНП, РО ПП «За Україну!».
РО ПП «Вперед, Україно»
(«Народна Самооборона»)
22 вересня 2010 р.

Comments are now closed for this entry