Під час засідання за "круглим столом". 

     Нещодавно у райдержадміністрації відбувся “круглий стіл” з питань видачі дозволів на початок роботи підприємств та оренду приміщень для ведення господарської діяльності. Ініціював проведення цієї наради начальник відділення з питань наглядово-профілактичної діяльності Здолбунівського РВ ГУМНС України в Рівненській області І. Ю. Іванов. У нараді взяли участь заступник голови РДА Ю. П. Лиморенко, інспектор відділення з питань наглядово-профілактичної діяльності Здолбунівського РВ ГУМНС України в Рівненській області В. П. Дроздюк, адміністратор дозвільного центру О. С. Вороніна, начальник управління економіки РДА 

     В. В. Бухало, начальник Здолбунівського госпрозрахункового архітектурно-планувального бюро С. Б. Моісєєв, державний реєстратор апарату РДА В. М. Бойко, підприємці району.
     У ході зустрічі її учасники ознайомилися з основними вимогами Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Положенням про адміністратора дозвільного центру та порядком його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним представництвом Держкомпідприємництва України в Рівненській області, отримали інформацію щодо порядку отримання дозволів на початок роботи підприємств та оренду приміщень в органах державного пожежного нагляду, порядку видачі технічних умов на проектування об’єктів з питань пожежної безпеки та ін.
     Під час зустрічі підприємці повідомили про проблеми, які виникають у них в процесі отримання дозвільних документів. Керівництву РВ ГУМНСУ та керівникам інших установ, які їх видають, було запропоновано надати в РДА для підприємців пакет документів, необхідних для отримання дозволів, закріпити співпрацю дозвільного центру, місцевих дозвільних органів та ради підприємців району.
Вл. інф.


 

Comments are now closed for this entry