Хочу звернутися до вас не як депутат, господарник чи політик. А як людина. Хочу звернутися щиро, як до друзів та однодумців, і повідомити те, що, мабуть, для багатьох стане несподіванкою.
Я – Віктор Матчук – вирішив балотуватися на виборах до Рівненської обласної ради. Роблю це з простою метою, - щоб повернутися у рідну область і працювати тут разом із вами. Ставлю перед собою конкретну мету – боротися за посаду голови Рівненської обласної ради. Щоб повернутися до практичної роботи на користь мешканців нашого краю.
Виникає питання: чи буду готовий я заради цієї мети скласти мандат депутата Верховної Ради України? Відповідь однозначна – так.
Якщо я отримаю вашу підтримку. Якщо нам вдасться провести до обласної ради достатню кількість однодумців та заручитися підтримкою інших фракцій, я без роздумів складу свій мандат депутата Парламенту на користь практичної і конструктивної роботи тут, разом із вами.
У мене є чітке бачення того, що треба зробити для розвитку нашої області, конкретного району та населеного пункту. Під час виборчої кампанії будуть зустрічі, будуть дискусії, але, передовсім, буде щира і предметна розмова – про наші проблеми, наше життя. Про ті цілі, які ми ставимо перед собою, і ті завдання, які ми маємо виконати.
Вірю у вашу підтримку і переконаний, що разом ми досягнемо поставленої мети!
Слава Україні!

Comments are now closed for this entry