5 вересня відзначили своє професійне свято представники малого та середнього бізнесу. Напередодні в Здолбунівській РДА відбулось урочисте засідання, на яке були запрошені кращі представники галузі, які успішно розвивають власну справу і тим самим роблять значний внесок у розвиток економіки району та держави. Керівництво району відзначило запрошених Почесними грамотами та Подяками.


Від Державної податкової служби району за високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов’язань, вагомий внесок в справу утвердження України і поліпшення добробуту громадян та з нагоди Дня підприємця Почесні грамоти отримали приватні підприємці Олексій Леонідович Кухарчук, Віра Романівна Рудик та Петро Миколайович Климчик.
Начальник Здолбунівської ОДПІ Ярослава Василівна Верещак подякувала сумлінним платникам податків за плідну працю підкресливши, що податкова служба орієнтується на підтримку і подальший розвиток партнерських відносин з підприємницькими структурами, виконавчими органами влади та місцевим самоврядуванням. Вона коротко проаналізувала динаміку розвитку підприємництва в районі у кількісних та якісних показниках. При цьому відзначила, що кількість підприємців, які працюють у різних галузях народного господарства, зростає в районі з кожним роком. Зараз в районі налічується близько 400 платників податків – юридичних осіб – представників малого та середнього бізнесу, а це не мало. Щодо зареєстрованих та фактично працюючих суб‘єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, то їх кількість у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла на 5 %, або майже на 100 чоловік, і зараз становить 2240 осіб. Причому кількість суб’єктів господарювання-фізичних осіб, що працюють за спрощеною системою оподаткування, а отже стабільно сплачують до державної казни єдиний податок, становить більше половини. Зростає і внесок підприємців у наповнення бюджетів усіх рівнів, а особливо місцевих. А це – збільшення видатків на соціальну сферу, освіту, охорону здоров’я. Саме тому підтримка малого і середнього бізнесу - завдання державної ваги та один із пріоритетних напрямків сучасної податкової політики.
Податкова служба – за податкову демократію для добросовісних платників податків, коли податки не стягуються, а добровільно сплачуються. Лише таким шляхом можна наповнити бюджет, підвищити життєвий рівень громадян та наблизитись до Європейських стандартів. Надіємось, що з прийняттям Податкового кодексу України усім нам, як підприємцям, так і податківцям, буде працювати легше та надійніше. Адже саме Податковий кодекс має стати економічною Конституцією нашої держави, що стабілізує та зміцнить економіку країни в цілому.
Наприкінці засідання представники влади та податківці побажали бізнесменам подальшого розвитку власної справи, щастя, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя їм та їхнім родинам, а також успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення в життя нових проектів та бізнес-планів.
На фото: (по центру справа) начальник Здолбунівської ОДПІ Я. В. Верещак з підприємцями - сумлінними платниками податків (зліва направо) І. Г. Новаком, О. Л. Кухарчуком, Л. М. Білик, В. Р. Рудик, Л. В. Данько, Ю. О. Шменделем, М. П. Голубом.
Людмила НЕЧИПОРУК,
завідувач сектору масово-роз’яснювальної 
роботи та звернень громадян Здолбунівської ОДПІ.

 

Comments are now closed for this entry