Не старіють, не зникають з пам’яті події Другої світової війни, яка принесла на нашу землю горе і розруху, забрала мільйони життів простих мирних людей. Сувора правда її живе у наших спогадах.
2 вересня, у день 65-річниці закінчення Другої світової війни, в читальному залі центральної районної книгозбірні відбувся вечір-зустріч з членами районної організації ветеранів війни та праці на тему: “Від 1 вересня 1939 до 2 вересня 1945”. З вступним словом перед присутніми виступив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Б.Грушицький. Розповідь про історичні події війни ведучих заходу - бібліотекарів Н. А. Пилипчук і Л. В.Скірканіч перепліталася з піснями воєнних років у виконанні вокального тріо “Мірина” районного будинку культури.
Цікавою була розповідь учасниці війни Домініки Терентіївни Бітюкової (на фото). Вона поділилася своїми спогадами про трагічні дні початку війни, напад на нашу землю фашистських загарбників, жахливі часи і події, які їй довелось пережити і побачити.
Також у читальному залі бібліотекарі книгозбірні підготували до заходу книжково-ілюстративну виставку-спогад “А пам’ять спомин береже…”.
Раїса МАТВІЙЧУК,
провідний методист Здолбунівської ЦРБ.

Comments are now closed for this entry