Василь Миколайович КОЗЯР (на знімку) посаду провідного лікаря-епізоотолога Здолбунівської районної державної лікарні ветеринарної медицини обіймає з 2003 року. До того по закінченні Млинівського ветеринарного технікуму працював за фахом у колгоспі ім. 1 Травня, завідуючим Мізоцькою дільничною ветлікарнею.


На сьогодні головним завданням його професійної діяльності є організація заходів з профілактики інфекційних та інвазивних хвороб тварин, охорони району від занесення до нього збудників цих захворювань з інших територій та недопущення розповсюдження інфекцій за межі Здолбунівщини. А це - здійснення щорічних діагностичних досліджень поголів’я ВРХ, свиней і птиці, проведення профілактичних щеплень тварин у господарствах всіх форм на території району.
За словами досвідченого фахівця, діяльність ця йде успішно, адже нині на Здолбунівщині епізоотична ситуація спокійна, набагато краща, ніж у інших районах області. В. М. Козяр глибоко переконаний: кожну справу, за яку берешся, треба робити, вкладаючи у неї душу. Саме так працює й сам. А за високий професіоналізм, сумлінне, відповідальне ставлення до роботи і її результативність має чимало відзнак. Щоправда, будучи людиною надзвичайно скромною, хвалитися ними не любить і не спішить.
Василь Миколайович не лише знаючий спеціаліст, а й гарний сім’янин. Разом із дружиною виростив і виховав двох доньок, обом дав вищу освіту. Нині щедро віддає тепло свого сердця чотирирічному онучку - Дениску. Живе з глибокою вірою у Бога, не відступаючи від особистісного кредо: роби людям добро і добро тобі буде.
Фото Ольги ЯКУБЧИК.

 

Comments are now closed for this entry