З 1 по 15 липня цього року на базі оздоровчого центру “Тонус” працював табір з денним перебуванням “Молода генерація-2010” для дітей соціально незахищених категорій сімей м. Здолбунів.
Організаторами табірної зміни стали сектор у справах молоді та спорту РДА та громадська молодіжна організація Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова. А їх партнерами у цій справі – оздоровчий центр “Тонус”, громадська організація фізкультурно-оздоровчий клуб “Тонус”, кафе-бар “Скеля” (ПП М. Ярцева), ПП
О. Панасюк. Табір працював у рамках проекту дитячого клубу “Сонячний зайчик” YMCA Здолбунова, який діятиме до кінця 2010 року та фінансується завдяки гранту, отриманому YMCA Здолбунова від відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації після участі у конкурсі проектів громадських організацій Рівненської області.
Дозвілля у таборі для 25 дітей 6-14 років з соціально незахищених категорій сімей (малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних, неповних), а також активних учасників програм YMCA Здолбунова було організовано за допомогою майстерень з духовності, прикладного мистецтва, спорту, скаутингу, здорового способу життя, різних цікавих занять та заходів, екскурсій, відвідання історичних пам’яток, скаут-походів по нашому району. Учасники табору були забезпечені одноразовим гарячим харчуванням, канцтоварами, спортивним інвентарем, мали можливість прийняти душ.
Найбільше запам’яталися дітям смачні обіди та обслуговування у кафе “Скеля”, спортивні ігри та розваги, тренажери в оздоровчому центрі “Тонус”, футбол на майданчику ДЮСШ м. Золбунів, що по вул. Старомильській, екскурсії у
м. Рівне, участь у туристичних змаганнях у с. Гільча, скаут-походи у с. Святе.
Завершилась робота табору чудовим парадом талантів всіх учасників. Пісні, танці (східні у виконанні дівчат та брейк - хлопців), вірші, сценки. Кожен показав свої здібності, ще раз довівши, що кожна дитина унікальна, значима. Наші лідери повторюють дітям “Ви - найкращі!”, сприяючи їх впевненості у своїх силах, яка так потрібна саме цим дітям.
Табірна зміна завершилась, але ми чекаємо зустрічі з дітьми та молоддю з нового навчального року у різноманітних програмах YMCA Здолбунова, клубу “Гармонія” сектора у справах молоді та спорту, оздоровчого центру “Тонус”.
Оксана ЯРЕМЕНКО,
керівник табору.

Comments are now closed for this entry