Професія бухгалтера завжди була затребуваною і необхідною на будь-якому підприємстві, у державних установах, приватних фірмах, торговельній мережі тощо. Зазвичай представники цієї професії - люди відповідальні, дисципліновані, старанні, вдумливі. І це зрозуміло. Адже від їх професіоналізму залежить стабільне функціонування різних сфер народно-господарського комплексу.
Справжнім фахівцем своєї справи є головний бухгалтер районної ради Тамара Миколаївна Шарко. Працювати в наш район вона приїхала за направленням після закінчення Тернопільського фінансово-економічного інституту у 1980 році. Розпочинала трудову діяльність в НАСК “Оранта”, успішно трудилась на посаді заступника начальника представництва Фонду держмайна України у Здолбунівському районі, у районній держадміністрації. І ось уже 12 років сумлінно виконує функції головного бухгалтера районної ради.
Тамара Миколаївна – грамотний і організований спеціаліст, досконало знає свою роботу, вміло поєднує у ній досвід і творчість, знання і неординарний підхід у вирішенні будь-яких бухгалтерських задач.
А ще вона – доброзичлива, тактовна у спілкуванні з колегами, щира, сердечна людина і просто чарівна жінка.
Фото Людмили ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry