Під час зустрічі.

Минулого вівторка голова ОДА Василь Берташ здійснив поїздку Рівненщиною з метою ознайомлення з інвестиційними об’єктами, надання їм підтримки в реалізації проектів. Першим таким об’єктом стало ВАТ “Волинь-Цемент”.
Біля адмінприміщення підприємства очільника області та його першого заступника Анатолія Юхименка зустрічали генеральний директор ВАТ “Волинь-Цемент” Сергій Царук, голова райдержадміністрації Микола Євчук, голова районної ради Василь Тимощук та його заступник Яків Мельник.
У кабінеті генерального директора відбулася ділова розмова, в ході якої Сергій Йосипович Царук розповів про підприємство, його проблеми і перспективи розвитку.


На ВАТ “Волинь-Цемент” сьогодні трудиться понад 800 працівників, середня заробітна плата складає 2337 грн., заборгованість з її виплати відсутня. Підприємство сплачує солідні податки до державного та місцевих бюджетів. Акціонерне товариство сподівається на повернення державою ПДВ у сумі 95 млн. грн.
На сьогодні головним завданням, зазначив
С. Й. Царук, є виробництво конкурентоспроможної продукції. А для цього необхідно, найперше, вирішити паливно-енергетичну проблему. З цією метою на підприємстві впродовж двох років тривало будівництво вугільного відділення, в що вкладено 500 млн. грн. Нині йде підготовка до його пуску.
Акціонерне товариство планує розширення виробництва, його модернізацію, переобладнання, зокрема, будівництво нової печі, на що потрібні чималі кошти. Реалізація цього проекту дозволить збільшити виробничу потужність у півтора рази - до 3 млн. 600 тис. тонн цементу в рік. Щоправда, існує проблема із сировинною базою, оскільки, згідно з постановою попереднього уряду, заборонено розширення меж діючого кар’єру крейди. А це насторожує інвесторів, які спрямували на модернізацію виробництва 300 млн. євро.
Голова ОДА Василь Берташ гарантував вирішення проблем, дав відповідне доручення на підтримку інвестиційних прагнень колективу цементників.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry