Хочу сказати кілька слів одноліткам-абітурієнтам, тим, хто закінчив навчання у школі і збирається вступати до вищих навчальних закладів, та й усім, хто незабаром попрощається зі школою.
Пам’ятайте те, чому вас вчили. Все це обов’язково знадобиться вам у майбутньому. Повірте, все було недаремно. На жаль чи на щастя, нічого в нашому житті не буває випадково, і якщо щось сталося, це означає, що воно є важливим.
Ніколи не скаржтеся на життя. Скажімо, ви не вступили в той університет, про який мріяли, - отже, так треба. І поки ви не змиритеся з тим, що маєте, ви не матимете кращого.
Запам’ятайте, ваша доля написана Богом, і те життя, яке вам дане, - найкраще, бо воно ваше, такого ні в кого немає. Часто людина не знає, чого вона хоче. А Бог знає, що вам треба, і дає. Не відкидайте нічого і пильнуйте, щоб, бува, чогось не втратити.
Ніколи не сумуйте! Знайте, треба пережити труднощі.
Прощаючись із однокласниками, кажіть лише щирі слова. Нещирість - один із недоліків людської сутності. Та й нещире нікому не треба.
Оберіть сферу діяльності, в якій ви хотіли б працювати. Зробіть це якнайшвидше, так буде легше.
Вирушайте у майбутнє, пам’ятаючи минуле, яке допомогло вам стати такими, якими ви є. Проте не зациклюйтесь на минулому, не витрачайте марно дорогоцінні хвилини теперішнього життя.
Бережіть і любіть дорогих вам людей. Ніколи не забувайте тих, хто займав якусь часточку вашого серця...
З вірою і молитвою за сучасну молодь...
Божих благословінь!
Анастасія УШИНСЬКА.
м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry