знаходиться тепер управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: м. Здолбунів, вул. Приходька, 1.

 Начальник управління праці та соціального захисту населення
О. І. ЄФІМЧУК знайомить керівників району та міста
з новим примішенням.

Перше, що побачать відвідувачі в оновленому приміщенні, - сучасна приймальня, яка має два сектори. В інформаційно-консультаційному відвідувачі зможуть отримати роз’яснення щодо різних видів допомог, процедури оформлення заяви, переліку документів і спеціальних вимог до заявника. Окремий сектор передбачено для заповнення заяв та подання документів. До послуг відвідувачів - простора зона очікування, а влаштований пандус сприяє вільному доступу людей з обмеженими фізичними можливостями.


Як розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення О. І. Єфімчук, сьогодення вимагає, аби система соціального захисту була гнучкою та готовою до змін.
З вересня 2005 року управління бере участь у проекті “Удосконалення системи соціальної допомоги”, який Мінпраці реалізує спільно із Світовим банком. Головна його ідея – запровадження єдиної технології прийому громадян, а також технічна модернізація місцевих управлінь праці та соціального захисту населення.
Застосування єдиної технології прийому громадян за однією заявою дало хороші результати: швидкість обробки заяв зросла, черги в управлінні зникли.
Варто наголосити на такому елементі нової технології, як перехід до щоденного прийому громадян. Мешканці району можуть прийти на прийом у зручний для них час у будь-який робочий день тижня. А щоб скоротити час перебування в управлінні, можна попередньо записатися на прийом за тел. 2-23-92. По телефону можна отримати консультацію зі всіх питань соціального захисту, замовити необхідну довідку про розмір та строки отримуваної допомоги тощо.
В результаті оптимізації структури управління, нового розподілу обов’язків між спеціалістами, часткової децентралізації виплати допомог підвищилась якість обслуговування населення, скоротився час оформлення документів. Зокрема, строк між поданням заяви і отриманням соціальної допомоги зменшився з 60 до 25 днів.

 Прийом громадян проводить
головний спеціаліст-інформатор управління Г. А. СОЛДАТОВА.

 

Comments are now closed for this entry