У цю чудову пору, коли у школярів розпочалися канікули, в навчальних закладах району функціонують оздоровчі табори денного перебування, в яких з користю проводять свій вільний час учні різних класів.
Як розповіла заступник директора з виховної роботи міської ЗОШ № 6 Надія Василівна Середюк, у цьому навчальному закладі також працює табір денного перебування під назвою “Усмішка”, в якому оздоровлюються 250 дітей - учні 1-8 класів.


Перша зміна табору тривала з 1 по 9 червня, друга розпочался 10 і завершується 18 червня. Впродовж кожної із змін дітьми опікувалися 20 вихователів - по двоє у кожному загоні. Дозвілля дітей також забезпечували спортивні і музичні працівники. А очолювала весь колектив начальник табору Юлія Віталіївна Мельник.
Щодня ранок дітей розпочинався зарядкою на спортивному майданчику. Потім з ними проводили прогулянки, ігри, екскурсії по Здолбунову, возили до Рівного. Харчувалися хлопчики і дівчатка у шкільній їдальні за державний кошт один раз на день на суму 4 грн. на дитину.
Слід відзначити, що такі табори функціонували у кожній школі міста та району.
Роман МИРОНЧУК,
студент МЕГУ.
Фото автора.

 

Comments are now closed for this entry