На сцені фестивалю Владислав Нагорний,
Дарина Ізотова, Альона Ляшенко, Петро Гордієнко. 

З 2 по 6 червня в с. Хрінники Демидівського району проходив ІV регіональний відкритий дитячий фестиваль патріотичної пісні “Наша слава козацька не вмре, не загине!”, організаторами якого виступили Рівненський обласний центр народної творчості та управління освіти і науки ОДА.
У фестивалі взяли участь 104 хлопчиків і дівчаток, які представляли різні райони Рівненщини, а також гості з Житомирської, Волинської, Хмельницької областей. Здолбунівщину на цьому творчому форумі представляли зразковий аматорський дитячий вокальний ансамбль “Іскринка” музичної школи (керівник О. Сачева) та вихованці студії естрадного співу “Юність” міського центру творчості дітей та юнацтва (керівник В. Стельмащук). Юні співаки були відзначені грамотами та сувенірами.


Діти побували також в Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви», де минулої неділі відбулося свято з вшанування пам’яті героїв Берестецкої битви. Разом з іншими учасниками заходу вони пройшли урочистою ходою і поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим за волю України козакам, виконували під час концерту патріотичні пісні, відвідали музей та інші видатні історичні місця.
Юні здолбунівчани порадували своїми виступами глядачів під час концертів у Демидівці, а також у трьох селах району.
Завдяки цій поїздці хлопчики і дівчатка отримали масу незабутніх вражень, вповні проявили свої творчі здібності, глибше ознайомилися з історією нашого краю, духовно і культурно збагатилися. А теплий прийом, комфортне проживання і доброзичливе ставлення забезпечили їм працівники санаторію “Хрінники”, за що діти їм дуже вдячні.
Вікторія БОНДАР,
студентка МЕГУ.

 

Comments are now closed for this entry