Минулого тижня у наш район завітав заступник голови обласної держадміністрації Степан Павлюк. Він мав нагоду зустрітися та поспілкуватися з ветеранами ОУН-УПА, репресованими, представниками ЗМІ, керівниками районних організацій окремих політичних партій.
     Зустріч відкрив голова райдержадміністрації Любомир Кінах і надав слово Степану Павлюку, який чітко окреслив суспільно-політичну ситуацію в нашій державі, зупинився на важливих питаннях, які сьогодні хвилюють кожного громадянина України.      Нинішнім лідерам загальнодержавного масштабу, зазначив виступаючий, бракує українськості. За винятком хіба що Віктора Ющенка. Попри допущені ним помилки, зокрема в кадрових питаннях, він, обстоюючи українські національні інтереси, зробив за ці кілька років стільки, скільки не зробили обидва попередні президенти разом. “Я не став би дорікати нинішньому Президентові за слабкість, нерішучість і м’якотілість, - зазначив С. Павлюк. - Не слід плутати нерішучість і природну делікатність та готовність до компромісів задля України. До того ж треба врахувати особливості нинішньої ситуації: політична нестабільність, навала корупції, а найголовніше – відсутність опори в парламенті та широкої підтримки в низах через розпорошеність національно-патріотичних сил. Дайте Ющенкові надійну й монолітну парламентську більшість – і ми матимемо сильного, рішучого президента європейської держави”.
     Під час зустрічі слушні зауваження і пропозиції висловили державному посадовцю ветерани ОУН-УПА Микола Бугайчук, Борис Макарець,Володимир Матвійчук, депутат районної ради Галина Давидчук, керівник районного радіо Сергій Кондрачук, член виконкому районної ветеранської організації Ірина Гринюк та інші. Всі вони стурбовані нинішньою нестабільностю в державі, цькуванням Президента окремими політичними силами.
Отримавши вичерпні відповіді від 
С. Павлюка, учасники зібрання прийняли відповідне звернення до Президента України Віктора Ющенка.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry