Метеорологічні прогнози, як відомо, ой як рідко збігаються з примхами матінки-природи. Та в понеділок, 24 травня, на превеликий жаль, сталося диво – як і попереджало першоджерело, себто інтернет-прогноз, «по всій території Рівненської області пройшли дощі». Та навіть слізне небо не зіпсувало позитивного настрою організаторам акції великої пересувної пазл-гри «Вчимо історію разом!», присвяченої Дню Героїв.


Пластуни (представники Національної Скаутської Організації) та звичайні зацікавлені перехожі на центральних площах спочатку в селі Здовбиця, а пізніше і в Здолбунові склали велику пазл-гру (6х3 метри – 138 пазл-фігур) із зображенням українських вояків різних часів. Для просторового уявлення зображення кожного з них виглядало досить ефектно й становило близько 1,5 м заввишки. Величезне враження справили обладунки лицарів-борців за незалежність. Не бачили ви щиро здивованих очей дівчинки, яка просто проходила з татком повз. І хоча пазли величиною 40х40 см виявилися непосильними для маленьких рученяток, витримки й цікавості вистачило, щоб дочекатися готової величної конструкції, збудованої сильними умілими руками. Що ж тут оповідати, на такі речі дивитись треба.
На жаль, ініціативних перехожих виявилось менш ніж замало. Та не варто розчаровуватись в наших односельчанах й жителях міста Здолбунова – звісно, то не ми неготові до подібних акцій, тут про сіре небо, вологе повітря й рясний дощ згадати добре було б.
Як безпосередній учасник всього того дійства, з упевненістю можу сказати: ми отримали більш ніж 6х3 метри спілкування, нових вражень і звісно ж знань. А 138 пазл-фігур не дозволили нудьгувати жоному з учасників гри.   
Оксана Нижник.
Фото Тетяни Трошевої..

 

Comments are now closed for this entry