Коли я вперше заходила у відділення онкогематолошії Рівненської обласної дитячої лікарні, мені було дуже страшно. Страшно заглянути в очі людям, які добре знають, що таке дитина хвора на рак. Страшно так близько підходтити до підступної хвороби. Тоді для мене ці діти були наче мешканці іншої планети. Але я побачила звичайних дітей, тільки в шапочках і хусточках. Маленькі пацієнти бігали з палати в палату і сміялися...
Згодом я познайомилась з волонтерами, які працюють з онкохворими дітьми, і сама не помітила, як долучилась до їх роботи. Ми розповідаємо про дітей, яким потрібна допомога, і до нас поступово звертається все більше небайдужих людей. Вони моляться за діток, передають їм іграшки, диски з цікавми фільмами, шукають донорів крові і тромбоконцентрату,допомагають придбати ліки. З'явився промінь надії, що зможемо хоч чимось допомогти. Тому щоразу йдучи до дітей повторюю як молитву: "80 % онкохворих дітей можна вилікувати".
Одним із пацієнтів онкогематології є наш земляк, 17-річний Юра Шупик із Мізоча. Хлопець хворіє на на гострий лейкоз. Наша перша зустріч мене вразила. На запитання "Юра, що тобі принести?" я почула "Нічого не траба. Я хочу додому".
Якщо Юра добре себе почуває, він одразу посміхається, якщо погано — він мовчить. Але я жодного разу не чула, щоб він скаржився. Це від медсестер дізналась, що в хлопчини після останнього курсу хіміотерапії дуже болять ноги і печуть вени на руках, що вночі він ходить по коридору відділення, щоб притупити страшний біль.
Юрина мама, Неля Іванівна, світла і добра людина, виховує сина одна. Їй дуже важко зібрати кошти на його дороговартісне лікування. Крім того, в неї хворіє мама. Жінка день проводить із сином в лікарні у Рівному, а ввечері їде в Мізоч до мами. В кожній розмові Неля Іванівна дякує, розповідає, що можливість купити ліки отримала лише завдяки людям, які допомагали зібирати на це кошти в Мізочі, Здолбунові, селах нашого району. На жаль, цих коштів не вистачає, щоб остаточно побороти страшний лейкоз. Юра проходить другий курс хіміотерапії (всього їх призначено 3), але його мама не змогла купити всіх необхідних ліків.
Будь ласка, допоможіть хорошому хлопцеві одужати. В нього є великий шанс подолати хворобу повністю, але Юрі дуже потрібна допомога — ліки, на які немає коштів. Не залишайте Юру і його маму в скрутну хвилину!
Реквізити для надання допомоги:
Р/р 26201603078145
Мфо 333391
Код 21099787
Рф Приватбанк
Шупик Неля Іванівна
ід.код 2012129207
Призначення: благодійна допомога № картки 1201 0000 8312 3138

Телефон Юриної мами (067)123 95 94 — Шупик неля Іванівна, тел. Волонтера (067)360 27 20 — Рева Мар'яна.
Онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні — (0362)28 98 10.
Мар'яна Рева,
волонтер.

Comments are now closed for this entry