Ювілейну медаль підполковнику запасу Г. В. АНОСОВІЙ
вручає голова РДА М. П. ЄВЧУК.

Чудову нагоду хоч на годину забути про труднощі і клопоти сьогодення, порадіти зустрічі й спілкуванню з товаришами, улюбленим фронтовим пісням подарували своїм підопічним, ветеранам Великої Вітчизняної війни, працівники Здолбунівського територіального центру з обслуговування одиноких громадян похилого віку та інвалідів, організувавши для них 6 травня в приміщенні РБДЮ святковий вогник до Дня Перемоги.


Слова щирої вдячності за самопожертву, мужність і героїзм, проявлені в страшні воєнні роки, а також теплі вітання й сердечні побажання міцного здоров‘я, ще довгих років і радості від життя адресували ветеранам голова райдержадміністрації М. П. Євчук, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА О. І. Єфімчук, директор Територіального центру Л. М. Гринюк, ведуча програми Т. С. Садикова. Гарний настрій учасників, піднесену атмосферу свята підтримували мистецькі номери у виконанні працівників районного будинку культури І. Мельник, Н. Варбанець, М. Хоменка, О. Стельмащука та учнів Здолбунівської музичної школи А. Опалько, П. Гордієнка і Д. Ізотової, А. Ляшенко, дуету баяністів у складі В. Прадищука і О. Лінніка. Всіх розчулила незабутня “Смуглянка” від В. Захарчука.

Під час святкового вогника.


Чекав на ветеранів і ще один особливо урочистий момент. Наказ про присвоєння чергового військового звання - підполковника у відставці Ганні Василівні Аносовій і Сергію Петровичу Хижковому та нагородження їх і ще сімнадцятьох присутніх на вогнику ветеранів ювілейними медалями "65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." зачитав військовий комісар району О. П. Ємченко. Нагороди вручив голова РДА М. П. Євчук.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Співає Настя ОПАЛЬКО — наймолодша учасниця концерту.

Comments are now closed for this entry