Перебуваючи в Рівному, Голова Верховної Ради, лідер Народної Партії завітав на спортивний майданчик Рівненської дитячо-юнацької спортивної школи № 4. Разом із ним на футбольне поле вийшли колишні відомі воротарі Віктор Чанов та Юрій Сирота, аби взяти участь у футзалівському поєдинку з командою Здолбунівської районної організації Народної Партії – переможницею обласного турніру.
Як відомо, однією з програмних засад Народної Партії є пропаганда здорового способу життя, як серед дорослого населення, так і серед молоді. Відтак і цьогоріч народники Рівненщини організували спартакіаду з восьми видів спорту, в тому числі й традиційний міні-футбольний турнір, в якому взяли участь команди чи не з усіх районів краю.


Підтримуючи цю ініціативу, Голова Верховної Ради, лідер Народної Партії під час відвідин Рівного взяв участь у футбольній грі з командою-переможницею обласного турніру на приз Народної Партії, аби вкотре власним прикладом заохотити молодь до здорового способу життя. 
Утім, Володимир Литвин на післяматчевій прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, підкреслив, що спорт допомагає йому бути завжди в робочій формі. Також спікер зазначив, що потрібно в усіх населених пунктах відбудовувати стадіони та спортивні майданчики, відроджувати дворовий футбол, аби здоровий спосіб життя розповсюджувався, сприяв фізичному розвитку юнаків.  
Сам же поєдинок вдався досить напруженим і видовищним. Ініціативою більше володіли гості. Не здавалися їм на милість і господарі. З мінімальною різницею в рахунку - 6:5 перемогу святкувала команда Володимира Литвина, який провів усі два тайми на зеленому футбольному газоні і зробив не одну результативну передачу своїм партнерам.
Після матчу відбулося урочисте нагородження футболістів обох команд, під час якого вони обмінялися пам’ятними сувенірами. А почесний кубок обласної організації Народної Партії з рук її голови, народного депутата України Миколи Шершуна отримали представники столичної команди. Тож народники краю матимуть змогу наступного року повернути трофей на терени області.
А ще Володимир Литвин висловив задоволення грою, яку продемонструвала команда-переможниця обласного турніру на приз Народної Партії, та побажав їй нових успіхів.
Юрій Береза.


 

Comments are now closed for this entry