Машиніст екструдора Ігор Чумак на робочому місці. 

     ЗАТ "Здолбунівський завод пластмасових виробів “Іскра” чи не єдине підприємство на Рівненщині, яке належить до місцевої промисловості. Нині тут трудиться 77 чоловік. Це в основному кваліфікованні спеціалісти з солідним стажем роботи. Очолює трудовий колектив Володимир Іванович Фурманчук, який віддав рідному підприємству понад тридцять років. Він гідно продовжує батьківську справу – Іван Степанович Фурманчук був одним із тих, хто перепрофілював колишній промкомбінат у завод пластмасових виробів; його по праву вважали кращим економістом.

     ЗАТ “Іскра” спеціалізується на виробництві поліетиленової плівки для упаковки європіддонів, поліетиленових труб для води. Є постійні та надійні замовники. Налагоджено партнерські зв'язки із ТОВ “Вільногірське скло” Дніпропетровської області, заводом “Будфарфор” м. Славути Хмельницької області, ЗАТ “Консюмерс - скло - Зоря” селища Клевань Рівненського району та ін.
Під керівництвом Володимира Івановича створена боєздатна команда однодумців. До її складу входять головний інженер Михайло Демчишин, механік виробництва Михайло Каян. Це ті люди, на яких дійсно тримається підприємство, та завдяки яким у працівників заводу з’явилася віра у майбутнє “Іскри” і впевненість у русі вперед.

 

 

 

Директор ЗАТ "Здолбунівський завод пластмасових виробів “Іскра” В. І. Фурманчук.
 

Наперекір кризовій ситуації завод тримається на плаву, вишукує надійних замовників своєї продукції, розрахувався з усіма фондами та бюджетними платежами. Фінансовий клімат підприємству вдається поліпшувати завдяки зростанню обсягів виробництва.
Гордістю колективу є ветерани праці, висококваліфіковані робітники, які у будь-який час можуть підставити своє плече заради підтримки марки підприємства. До них належать машиністи екструдора Ігор Громовський та Ігор Чумак, машиніст гранулятора Василь Шеретюк, слюсар-інструментальник Володимир Нікітенко.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry