у шаховому бліц-турнірі на призи районної газети “Нове життя”

Під час бліц-турніру.

Участь у цьогорічному шаховому бліц-турнірі на призи районної газети “Нове життя” взяли дванадцять шахістів, третина з яких є кандидатами в майстри спорту. Саме тому боротьба за призи і Кубок розгорілася вже з першого туру. Коли було пройдено середину дистанції, стало ясно, що основними претендентами на перемогу є троє: кандидати в майстри спорту Йосип Борзенко, Юрій Кошмак і Ігор Намінський. Хоча й це було під сумнівом, бо в лідери цілком очікувано виривалися і першорозрядники Олег Прокопчук, гість з Рівного Валерій Федорчук та молодий шахіст Владислав Бойчук.
Остаточну крапку в баталіях поставили матчі між Йосипом Борзенком та Олегом Прокопчуком і між Юрієм Кошмаком та Ігорем Намінським. Перемога Олега Прокопчука позбавила Йосипа Борзенка можливості стати володарем Кубка та першого приза, а нічия в зустрічі Кошмак-Намінський вивела на п’єдестал переможця Юрія Кошмака.


Отже, з результатом 9,5 очка переможцем бліц-турніру став наш земляк, а нині киянин Юрій Кошмак, член Федерації шахів України. Друге місце з 9 очками дісталося Йосипу Борзенку, а третє - Ігорю Намінському, котрий набрав 7,5 очка. Всі троє переможців нагороджені дипломами, цінними призами та річною передплатою на газету “Нове життя”, а Юрію Кошмаку вручено ще й Кубок газети (на фото зліва).
Залишається додати, що бліц-турнір проходив в одне коло, кожному учасникові виділялося на партію 10 хвилин часу. А присвячувався бліц-турнір пам’яті колишнього редактора газети “Нове життя” Михайла Сергієнка, котрий і започаткував майже тридцять років тому ці престижні шахові баталії в редакції районного часопису.
Колектив редакції висловлює вдячність члену Федерації шахів України Юрію Кошмаку за фінансову підтримку та судді обласної Федерації шахів Олександру Попову за сприяння у проведенні бліц-турніру.
Вл. інформація. 

Нагороди переможцю. 

 

Comments are now closed for this entry