Третього червня в будинку Федерації профспілок Рівненщини відбулися урочистості, присвячені Дню журналіста. Побували там і представники редакційного колективу газети “Нове життя”. І не лише побували, а й привезли “трофеї” за свою працю. Зокрема, редакційний колектив “Нового життя” був визнаний переможцем серед районних газет області у номінації “Електронна версія газети 2011 року” і удостоївся спеціального Кубка та диплома секретаріату обласної організації НСЖУ (див. фото). Такий же Кубок і відповідний диплом було вручено нам і за перемогу в творчому конкурсі “Первинна журналістська організація 2011 року”.
Почесної грамоти та грамот управлінь освіти та науки, культури та туризму ОДА, Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України удостоєно колектив “Нового життя” за активну участь у творчому конкурсі серед ЗМІ і перемогу в номінації на краще висвітлення діяльності закладів освіти та за вагомий внесок у розвиток української національної культури, популяризацію діяльності закладів культури і мистецтва, червонохрестівського руху.
А ще грамотами нагороджено колектив редакції і її головного редактора управлінням МНС у Рівненській області, обласним відділом ДАІ, управлінням МВС у Рівненській області за творчу співпрацю і вагомий внесок у справу інформування суспільства про роботу цих структур.
Заступник головного редактора Л. І. Васюк нагороджена Подякою прокурора Рівненської області за вагомий внесок у висвітлення діяльності органів прокуратури, а редактор відділу соціально-економічних проблем Є.П.Шилан — спеціальним Кубком за висвітлення діяльності обласної організації НСЖУ на сторінках журналу “Журналіст України”.
Здолбунівські журналісти отримали також премії та цінні подарунки, а в день свята, 6 червня, - численні вітання від трудових колективів району.

Comments are now closed for this entry