10 жовтня нинішнього року виповнюється 75 років з часу виходу в світ першого номера «Нового життя». Це знаменна подія для колективу редакції районки, адже за цей час змінилося кілька поколінь журналістів, котрі творили і нині творять газету. За сім з половиною десятиліть з друку вийшло понад дев’ять з половиною тисяч її номерів, а в редакційний архів лягли десятки товстелезних підшивок районки.
В усі часи газета жила і писала про людей і для людей. Вона була з ними в радості і в горі, допомагала перебороти труднощі, працювати і жити. І сьогодні, коли в Україні настав час тяжких випробувань, «Нове життя», яке також переживає складний період, залишається надійним джерелом інформації для жителів району, доносячи до них правду про події в країні, області, районі, піднімає національний та патріотичний дух земляків.
Найпершими друзями «Нового життя» завжди були і залишаються його читачі, трудові колективи підприємств, організацій і установ, активні дописувачі. А ще ті, хто розповсюджує газету, доставляє її передплатникам. Колектив редакції сподівається, що і нині друзів у видання не поменшає.
Напередодні ювілею ми прийматимемо вітання від всіх, хто вважає себе другом газети. Будемо щиро вдячні всім за будь-який прояв уваги до районного часопису і редакційного колективу. Двері редакції завжди відкриті для всіх.
Сподіваємося також на те, що передплатників видання на 2015 рік побільшає. Це ми вважатимемо найкращим подарунком читачів до ювілею газети.
Колектив редакції газети «Нове життя».

Comments are now closed for this entry