або Стороннім вхід дозволений

26 січня гостей вітали працівники та вихованці Будинку культури цементників. Кращі колективи та виконавці демонстрували свою майстерність на сцені. Присутніх батьків та діток, які прийшли на день відкритих дверей у заклад культури з метою знайти своє місце в цій великій та дружній родині, познайомили з усіма викладачами закладу. У фойє відбувся конкурс малюнка на тему «Моя сім’я», проходили майстер-класи з бісероплетіння і плетіння лози. Найактивніші учасники отримали подарунки, а усі без виключення відвідувачі – масу приємних емоцій. Крім того, на сцені виступали гітарна студія, театральний гурток, вокально-інструментальні та танцювальні ансамблі і саксофоніст.
Загалом свято пройшло весело та плідно. Нині у нас займається більше сотні дітей та підлітків. Ми плануємо збільшити цю цифру шляхом відкриття нових гуртків та дитячої розвиваючої студії для дошкільнят.
В Будинку культури цементників чекають усіх активних та нестримних, адже творчий, розумовий потенціал потрібно розвивати з дитинства.
Телефони для довідок: (03652) 2-51-51, (067) 360-22-67.

Comments are now closed for this entry