У селі Миньківці Дубенського району реконструювали ФАП, який обслуговує 230 осіб місцевого населення та сусіднє село Сапанівчик, що знаходиться за п’ять кілометрів від Миньківець. Зокрема, замінили старі вікна на енергозберігаючі, утеплили фасад будівлі, повністю замінили дах.  
За словами начальника відділу охорони здоров’я Дубенської РДА Віктора Порицького, чи не в жодному із 63 ФАПів району ще з 50-х років минулого століття не проводилось повноцінних ремонтних робіт. Нині у половині закладів їх виконано. Загалом на ФАП с. Миніківці було виділено близько 62 тис. грн., з них 10000 грн. - кошти районного бюджету, решта - з бюджету місцевого.
 «Медицина нині перебуває не в найкращому стані. І це не лише нестача ліків та спеціалізованої медичної апаратури, а й, насамперед, відсутність елементарних санітарних умов, без яких теж неможливе проведення повноцінного, безпечного для життя лікування. Скажіть, як пацієнт може отримати допомогу, якщо зі стелі тече, крізь щілини старих вікон дме вітер, а у приміщенні лікувального закладу настільки холодно, що безпечніше зайнятися самолікуванням вдома? Треба розуміти, що лікарня - не станція техобслуговування. Та й на багатьох із них умови куди кращі. Тому виділення коштів для медичної галузі - одне з основних завдань. Приміром, цього року для капітального ремонту Смизької селищної лікарні було виділено 300 тисяч гривень, 60 тисяч - для акушерського відділення Дубенської райлікарні», - зазначає голова Дубенської РДА, депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич.
За повідомленнями 
прес-служби Дубенської РДА. 

Comments are now closed for this entry