Чи задумувались ви коли-небудь над тим, яка користь може бути лише від однієї краплинки, зернинки, чи з одного доброго вчинку?
З краплинки починається море, із зернини — хліб, а з одного доброго вчинку — великі справи, що змінюють світ довкола нас на краще.
На жаль, часто ми лише констатуємо факт наявності якоїсь проблеми і розводимо руками, нехтуючи тим малим, що вміємо і можемо зробити. А чи не варто згадати, що все велике починається з малого?
Керуючись саме такими думками, колектив дитячого дошкільного закладу «Усмішка» м. Здолбунова вирішив відгукнутись на заклик волонтерів хоч якось допомогти дітям, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Для цього в садочку було організовано благодійну акцію-гру «Купи кота в мішку», яку підтримав весь колектив на чолі із завідуючою ДНЗ Жанною Володимирівною Кадлубіцькою.
Тож для проведення гри кожен з її учасників пожертвував свою особисту річ: книгу, сувенір, іграшку... Все це було виставлено на продаж і придбано самими ж гравцями.
Варто відзначити, що до акції долучились всі члени колективу — і педагоги, і обслуговуючий персонал. Жодна людина не лишилась байдужою.
На кошти, зібрані під час благодійної акції, було придбано іграшки для хворих діток та електропраску для гематологічного відділення. Всі ці подарунки власноруч передала адресатам психолог закладу Вікторія Петрівна Янко, яка мала можливість особисто спілкуватись з дітьми і їх батьками.
Хтось може зауважити, що така допомога — просто мізер, та працівники «Усмішки» сподіваються, що за принципом ланцюгової реакції подібні акції відбудуться і в інших колективах.
Ми закликаємо всіх людей, чиї серця вміють любити, співчувати і співпереживати, приєднатися до нас у великій справі порятунку онкохворих дітей.
Анжела ЧУДОВЕЦЬ,
вихователь ДНЗ.

Comments are now closed for this entry