Колектив здолбунівського магазину «Едем»; третя зліва-направо – Галина Іванівна ЛІЩУК.

 

Торгівля завжди була важливою ланкою в економіці будь-якої країни. А продавець - одна з найпоширеніших і постійно затребуваних професій у світі. З цими людьми ми зустрічаємося ледь не щодня. Зайшовши до крамниці чи на ринок, ми бачимо привітні і доброзичливі обличчя тих, хто з радістю пропонує нам зробити покупку.

Таку складну та водночас цікаву професію обрала для себе ЗдолбунівчанкаГалина Іванівна Ліщук. Пані Галина навчалася на продавця, і 50 років свого життя віддала професії. Розпочала трудову діяльність у місцевому «Універсамі», згодом працювала у «Світанку». З часу відкриття 16 років тому магазину «Едем»  працює там.

За тривалий період у сфері торгівлі Галина Іванівна чимало усього побачила та пережила. Пригадує часи Радянського союзу, коли був дефіцит речей і продуктів, та й працювалося важче. Нині ж все набагато краще, є широкий асортимент товарів, технології, які трішки полегшують працю.

Хоча в роботі у продуктовому магазині є свої складнощі. Адже потрібно знати увесь спектр товарів, приймати їх та перевіряти якість, слідкувати за терміном придатності, правильно оформляти вітрини та чимало іншого.

Продавець - це особлива професія. Хоч і вважається робітничою, та є творчою. У торговельній, як і в будь-якій іншій сфері, чимало різних нюансів, тонкощів.  Як-от щоденне спілкування з покупцями. Тому продавець повинен сповна проявляти такі риси, як комунікабельність, відкритість, доброзичливість. Крім професійної підготовки, необхідно бути обізнаним з правилами етики, психологією, а іноді навіть імпровізувати.  Проте колеги пані Галини стверджують, що усе це їй притаманне. А  величезний стаж є свідченням, що жінка на відмінно навчилася виконувати свою роботу.

Не варто забувати, що працюючи за прилавком людина проводить увесь час на ногах. Тож потрібно уміти боротися з втомою і негативними емоціями. Та й це Галині Іванівні вдається. Вона стверджує, що жодного дня не шкодувала про те, що обрала саме цю професію, і в іншій сфері себе не уявляє.

Незважаючи на поважний вік, професійний і життєвий досвід, жінка надзвичайно скромна, стримана і тактовна. Для багатьох покупців вона стала навіть близькою, адже зуміла налагодити довіру. Тож люди приходять у магазин не лише по покупки, а й по спілкування.

Галину Ліщук дуже шанують у колективі, колеги її люблять і цінують. А 25 травня вона відзначила ювілей. Тож колектив «Едему» на чолі з власником Володимиром Максимчуком щиро вітають пані Галину:

- Зичимо, щоб Ваша життєва чаша завжди була наповнена щастям, міцним здоров’ям і любов’ю рідних. Нехай у домі панують мир, злагода, достаток, а у справах – мудрість і виваженість. Хай успіх та везіння крокують поруч усе життя, збуваються всі задуми. Нехай енергія та ентузіазм ніколи Вас не полишають і завжди оберігає Бог.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити